• Wpisów: 846
 • Średnio co: 2 dni
 • Ostatni wpis: 3 lata temu, 09:32
 • Licznik odwiedzin: 18 296 / 1862 dni
 
julka5916
 
Od razu przejdę do rzeczy:
W szkole chciałam mieć 6 z muzyki, ale pani mi jej nie postawi bo nie byłam w chórze (nie wiedziałam że jest) zaproponowała szóstkę tylko jednej z moich koleżanek, bo jej skłamała że niby była (jednak nie chciałam na nią skarżyć bo ją lubię) W dodatku najpierw muszę poprawić jedną kartkówkę aby mieć 5 a co dopiero 6! Jednak moja mama nie była zadowolona tą informacją (nie powiedziałam jej o poprawie kartkówki) Tym bardziej zezłościła się że moja koleżanka może mieć 6 a ja nie. (mama jest strasznie wymagająca) Powiedziała że mam powiedzieć pani że gram na pianinie i jej coś zagrać, to mi na pewno wstawi. Nie mam nic przeciwko 6, ale nie chce jej tego mówić. Po pierwsze: albo będzie niemiła i powie: no i co z tego? Albo będzie kazała mi zagrać tylko że ja jestem wstydliwa i bym się wstydziła grać przy wszystkich, a jakbym ją prosiła o prywatność to albo by powiedziała żebym grała tu, bo nie ma potem czasu. Po za tym zaraz rozgadałaby mojej klasie, a potem kazała grać na jakiś apelach (kiedyś grałam na pianinie przed całą klasą, ale to było 2 lata temu) Jestem bardzo nieśmiała. Po za tym co ja mam jej zagrać? Czytam z nut, ale nie potrafię grać z pamięci czego będzie wymagała, a z innej beczki w naszej klasie jest taki chłopak co też gra na pianinie i nie chce być gorsza od niego bo go nie lubię.
To co ja mogę zrobić? PROSZĘ WAS PRZCZYTAJCIE CHOCIARZ POŁOWĘ I MI DORADŹCIE!

 •  
 • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Ja też tak mam... Moja mama też ode mnie wiele wymaga ;_; Chcę poprawić już jakieś 3 tygodni i mówi że nie ma czasu ,a mama się drze -,- Eee tam nie przejmuj się tym chłopakiem! Jeśli coś umiesz robić , lubisz to, pokaż to ! Jesteś inna*!
   
 •  
   
  Ze strony pani to jest niesprawiedliwe, że zniża tobie ocenę dlatego, że nie byłaś na chórze. ;/ Twoja mama nie powinna na Ciebie naciskać, jeżeli nie chcesz grać przed wszystkimi, ale możesz także pokonać swój strach, bo może masz wielki talent, który w tobie siedzi. c: Wierzę w Ciebie, że uda Ci się przełamać lęk i zagrasz na pianinie i jeszcze będą bić Ci brawa, albo będą zajęci czymś innym (jak to zawsze klasa). Moja rada jest taka, żebyś poprawiła tamtą kartkówkę i zagrała na pianinie i pokazała tej pani, że zasłużyłaś na tę 6! Zrób to co dyktuje Ci serce. ♥